MIEJSCA PRZYZNANE

Wykłady Otwarte na Wydziale Fizyki UAM

2019/2020

 

Lp.OpiekunSzkołaWykład 128
(2 w tej edycji)
Przyznana aulaOpłata (AMAX)
1mgr Justyna ŁuczakLO im. Gen. Józefa Wybickiego w Śremie4325 AMAX + 18 A
2mgr Agnieszka Rose - AlgierskaZespół Szkół Gimnazjalno - Licealnych4425 AMAX + 19 A
3mgr Małgorzata Król-KasprzakI LO im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie5025 AMAX + 25 A
4Mgr Elżbieta NowakIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 5025 AMAX + 25 AMAX
5dr Agnieszka EichnerPubliczne Liceum Zakonu Pijarów16AMAX
6mgr Szymon Średzki1 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Złotowie11AMAX
7mgr Alina SpechtSportowe Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi Nr. 1 w Poznaniu25AMAX



Lp.OpiekunSzkołaWykład 129
(3 w tej edycji)
Przyznana aulaOpłata (AMAX)
1mgr MARZENA JESIOŁOWSKAIII liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wlkp4625 AMAX + 21 A
2mgr Krystyna JańczakZespół Szkół Ogólnokształcących im. Ziemi Gostyńskiej4825 AMAX + 23 A
3mgr Danuta HeweltVII LO im. Dąbrówki w Poznaniu5025 AMAX + 25 A
4Mgr Elżbieta NowakIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 5025 AMAX + 25 AMAX
5mgr Danuta Wojewoda-WalickaLiceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa30AMAX
6dr Agnieszka EichnerPubliczne Liceum Zakonu Pijarów16AMAX
7mgr Szymon Średzki1 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Złotowie11AMAX
8mgr inż. BARBARA KĘSYSzkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza20AMAX



Lp.OpiekunSzkołaWykład 130
(4 w tej edycji)
Przyznana aulaOpłata (AMAX)
1mgr Kazimierz StygarLiceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza4525 AMAX + 20 A
2mgr Krystyna JańczakZespół Szkół Ogólnokształcących im. Ziemi Gostyńskiej4825 AMAX + 23 A
3mgr Małgorzata Król-KasprzakI LO im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie5025 AMAX + 25 A
4Mgr Elżbieta NowakIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 5025 AMAX + 25 AMAX
5dr Agnieszka EichnerPubliczne Liceum Zakonu Pijarów16AMAX
6mgr Szymon Średzki1 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Złotowie11AMAX



Lp.OpiekunSzkołaWykład 131
(5 w tej edycji)
Przyznana aulaOpłata (AMAX)
1mgr Justyna ŁuczakLO im. Gen. Józefa Wybickiego w Śremie4325 AMAX + 18 A
2mgr Agnieszka Rose - AlgierskaZespół Szkół Gimnazjalno - Licealnych4425 AMAX + 19 A
3mgr Kazimierz StygarLiceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza4525 AMAX + 20 A
4mgr Krystyna JańczakZespół Szkół Ogólnokształcących im. Ziemi Gostyńskiej4825 AMAX + 23 A
5mgr Małgorzata Król-KasprzakI LO im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie5025 AMAX + 25 A
6Mgr Elżbieta NowakIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 5025 AMAX + 25 AMAX
7mgr Danuta Wojewoda-WalickaLiceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa30AMAX
8dr Agnieszka EichnerPubliczne Liceum Zakonu Pijarów16AMAX
9mgr Szymon Średzki1 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Złotowie11AMAX
10mgr inż. BARBARA KĘSYSzkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza20AMAX



LEGENDA

AMAX - Auditorium Maximum im. F. Kaczmarka

A - Aula im. S.Szczeniowskiego

B - Aula im. A.Piekary

UWAGA: wstęp na wykład 1 bez opłat niezależnie od auli.

UWAGA: wstęp na wykłady na AMAX jest odpłatny. Po wpłacie na konto prosimy przesłać skan - potwierdzenie wpłaty na adres wofizyka@gmail.com lub wolejkot@amu.edu.pl

UWAGA: numeracja wykładów 1-7 odnosi się do bieżącej edycji, numeracja od 127-133 odnosi się do wszystkich edycji